GIC (N) Merridancers Ordelia
Kod EMS - kolor n 22- czarny klasycznie pręgowany
Data urodzenia 11 grudnia 2007
Rodzice

CH (N) Merridancers Fellow

(N) Merridancers Faith Hill

Waga 5,5 kg
Tytuły

Grand International Champion

Top Coon 2008 - 2 miejsce w kategorii młodzież i kocięta

Osiągnięcia wystawowe 18 x EX1, 2 x EX2, 2 x BIV Total, 8 x BIV, 6 x NOM BIS, 1 x BIS, 1 x BIS 3-10 miesięcy MCO Special Show, 1 x BOB 1 - MCO Special Show

Ordelka przyjechała do nas z dalekiej Norwegii. Zachwyca nas jej wspaniały, dziki look i rozbrajający charakter!

Delka, jak ją nazywamy, pochodzi z utytułowanej norweskiej hodowli Merridancers. Jest bardzo obiecującym kotką pochodzącą ze wspaniałych linii.
 
Dela jest kotem przebojowym! Patrząc na nią, trudno sobie skojarzyć, że ten łobuziak o grubych łapach, pięknej, mocnej głowie i wielkich uszach jest w rzeczywistości kotką! Szybko zdążyła znaleźć sposób na całkowitą bezkarność – jak zaczyna porządnie broić równocześnie zaczyna głośno mruczeć! I jak tu skarcić takiego słodkiego kota! Gdy jest czymś bardzo pochłonięta (na przykład rozmontowywaniem rolet rzymskich w naszym domu, albo próbą rozłożenia zabawki na części pierwsze), wystawia język na około dwa milimetry, co wygląda prześmiesznie! Jednocześnie jej skupiony pyszczek wskazuje, że kombinuje intensywnie i nie należy jej w tym przeszkadzać. Z tego powodu wołamy ją w domu Skrzacik albo Troll – pasuje do niej ta nazwa jak ulał! Troll ma jeszcze jeden ciekawy zwyczaj: dotknięta na leżąco przybija przednią łapką piątkę!
 
Ordi - jak ją czasem również wołamy - wyrasta na kota z genialnym dzikim wyrazem, odziedziczonym po swoich wspaniałych przodkach.Jjuż teraz widzimy jej niektóre groźne miny! Dodatkowo jej bardzo ciemne, czarne klasyczne umaszczenie wzmacnia to wrażenie.
 
Kathe – bardzo, ale to bardzo Ci dziękuję za naszego cudnego Skrzacika!