Kwietniowe wystawy

Nasz Pucio znów zaszalał ;-)

W Święta Wielkanocne pojechaliśmy wraz z Paulinką (Vespertine*PL) na wystawę do Arnhem w Holandii. Była to bardzo sprawnie zorganizowana impreza, z ogromną liczbą kotów, porównywalną z wystawą światową (!). Bardzo nam się podobała i na pewno będziemy się starali pojawić się tam za rok!

Wystawa połączona była ze Special Maine Coon Show.

A oto wyniki:

Pucio (Alfarcoon Olhan) skończył tytuł International Champion (IC) zdobywając (w walce na każdym etapie!) 2x EX1, 2x CACIB, BIV Total, NOM BIS oraz wygrał u sędziny Lene Glem special mco show zdobywając w finale tego konkursu tytuł Best of Best III!!

Amanda skończyła tytuł International Champion (IC), a w niedzielę była również nominowana do finałowego panelu wystawy (NOM BIS).

Tyr'ocik zdobył 2x EX1, 2 certyfikaty na Championa CAC (również w walce!), a w sobotę również wygrał BIV Total oraz NOM BIS (w niedzielę ulegając naszemu Puciowi ;-)).

 

Jesteśmy bardzo dumni z naszych kocurków i Amandy :-)))

 

Z kolei pod koniec kwietnia byliśmy na wystawie w Szczecinie. Na tej wystawie debiutowały nasze 2 kociaki - Alfarcoon Pehr oraz Quendal.

Rezultaty:

Amanda - 2x EX1, 2x CAGCIB, BIV Total, NOM BIS
Pucio (Olhan) - 2x EX1, 2x CAGCIB, BIV Total, NOM BIS, a w panelu przegrał tytuł Best in Show w losowaniu, po remisie głosów sędziowskich.
Tyr - 2x EX1, CAC (skończył tytuł Championa!) oraz CACIB.
Pehr - 2x EX1 w klasie kociąt.
Quendal - 2x EX1, BIV Total, 2x NOM BIS

Bardzo udana wystawa, w szczególności dla naszych kociaków i Pucia!

 

 

 

2010-05-04