Nasze Q'roczniaki
Dzisiaj kociaki z miotu Q obchodzą swoje pierwsze urodziny :-))

Bardzo jesteśmy dumni z naszych Q'otków :D

A przede wszystkim jesteśmy szczęśliwi, że znalazły tak wspaniałe domy! Dziękujemy ich właścicielom za pełną czułości i oddania opiekę :-)

A tutaj ich najnowsze zdjęcia (dziewczyny najpierw ;-))

Quesse - Quesia mieszka z Elą, Sławkiem i ich rodziną w Sieradzu. Dodatkowo ma trójkę czworonożnych przyjaciół - 2 psy i kociaka :D

 

 



Querya: Quercia mieszka z Małgosią i Krzyśkiem w hodowli LynxCoon razem ze swoim tatą - GIC Cool Moon of Silverside*PL. Dziewczynka pięknie się rozwija - jest bardzo duża, w typie trochę bardziej niż jej siostra Quendi podobna do swojej mamy Ordelki:

 

 



Quendi - zwana również Bari, została u nas. Więcej informacji o Quendi znajduje się tutaj.

 

  

 

Qilue - nazywany również Kordonkiem lub Frodem ;-)) mieszka z Anią, Jackiem i ich rodziną w Warszawie.
Kordonek świetnie radzi sobie na wystawach - na ostatniej grudniowej w Warszawie zdobył 2x EX1, 2x CAP oraz był nominowany do finałów wystawy - Best in Show (NOM BIS)! Gratulujemy!!







Quendal - Zdecydowaliśmy się ostatecznie, że Quendal nie będzie jednak kotem hodowlanym. Mieszka jeszcze z nami, ale już niedługo - tak sądzimy - przeniesie się do nowego domu. Na razie nic wiecej nie piszemy ;-), ale jesteśmy pełni bardzo pozytywnych myśli! Nie wiem tylko jak damy radę się z nim rozstać, kochamy go straszliwie i bardzo, ale to bardzo, się z nim zżyliśmy...

 

 

 

 

 

2011-01-04